Aşık Etmek İçin Yapılacak Büyüler

Herşeye baştan başlamak sizin için kötü değildir, tam tersine bu bir olanaktır. En baştan her şeyi düzeltmek hataları yok etme fırsatını herkes ister. Çoğu insandan duymuşsunuzdur zamanı şu kadar geriye alabilsek diye. Mümkün değildir ama olayları başa sarmak mümkündür. Mesela sevdiğinizle en baştan tekrar çıkmak. Bunun mümkün olması için bizden yardım almanız gerekiyor. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Sevgililerin Birleşmesi İçin Aşk Büyüsü

İnsan hayatında her şeyi yönetemez. İlişkinizin gidişatı sadece sizin istediğiniz şekilde yürümez. Ortak bir karar ile başlanır bu işe ve tek bir kişinin kararı ile de biter. Elimizde olmayan okadar çok şey vardır ki hayatımıza yön veren. Kimsenin size ait olan bir hayatı alt üst etmeye hakkı yoktur. Eğer sizinde hayatınızda size çektiren sevgilileriniz var ise bizimle irtibata geçiniz.

Kendime Aşık Etmek İçin Papaz Büyüsü

Bir kağıda iki adet resim çizilir. Yada sevmesi istenen kişilerin resmi yan yana konur. Veya çamur yahut balmumundan bir kız ve bir erkek heykeli yapılır.Resimlerin veya heykellerin göğüs hizasına erkek ve kızın adları ana adları ile beraber yazılır. Resimler bir daire içine alınıp 1000 defa ya vedüd denip her defasında sıcak nefesle hu diye üflenir. Ve sonunda dua edilip bu resimler yüksekçe bir yere görünecek şekilde asılır. Altınada ey Allah’ın mahlukatı. Bunlar birbirine sevdalıdır yazılır

Papaz Büyüsü İle Aşık Etmek

Matlubun yanına varmadan evvel 19 defabismillahirrahmanirrahim. Ferdün hayyun kayyumun hakemün adlün kuddüsün anetil vücuhu lil-hayyil- kayyum okunup matlubun yanına varınca yüzüne karşı sıcak nefesle üflenir. Okuma ile üfleme arasında konuşma ve uzun yolculuk, veya başka bir meşguliyet olmamalıdır.